سرویس های ایاب و ذهاب کارمندان،کارخانه ها،ادارات

حمل و نقل و سرویس های پرسنلی
این شرکت ، شرکای استراتژیک مسافرینی میباشد که ساعت کار آنها قبل از طلوع آفتاب شروع شده و میبایستی سروقت در محل کار خود حاضر شوند . خیلی از کارخانجات وشرکتها ساعت کاری و شیفت پرسنل آنها متفاوت از ساعت کار اداری میباشد که این امر مستلزم وجود سرویسهای خاص و مرتبط با ساعت کارآنهاست، که ما با در اختیار داشتن ناوگانی قوی و آزموده می توانیم سرویسهایی برای آنها فراهم کرده و مشکل سرویس را حل نمائیم . در حال حاظر هم با داشتن سرویسهایی در خارج از حوزه شهری مازندران توانستیم رضایت کارفرماها و همکارانشان را جلب نموده و خیالشان را از بابت ایاب و ذهاب پرسنلشان آسوده نموده و به راحتی و با خیال آسوده در محل کارشان حاضر شوند.

سرویس های ایاب پرسنلی

رفتن به محل کار سر وقت، برگشتن به خانه بدون نگرانی، وظیفه ما فراهم نمودن سرویس های روزانه همکاران شما و دانشجویان می باشد.

محسن کلانتری - 09111518823 مسئول خط عرب : 09117976856شماره دفتر:33407770-011 فکس:33245817-011 info@ partoseir.ir

در یک نگاه

شرکت پرتوسیر ایرانیان از اسفند ماه 1379 در ساری فعالیت خود را با حدود یکصد دستگاه اتوبوس آغاز نمود که به لطف خداوند با استقبال وصف ناپذیر هموطنان عزیز مواجه گردید. همین امر باعث گردید که شرکت پرتوسیر در نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور پیشتاز باشد و هم اکنون با بیش از ششصد دستگاه از اتوبوسهای روز دنیا با سرویس دهی مناسب به اقصی نقاط کشور در خدمت هموطنان گرامی باشد.

ارتباط سریع