تعمیرات و نگهداری

پیشگیری و کنترل ناوگان و آموزش منظم پرسنل تعمیراتی اجازه می دهد که افرادی با بازده بالا و آشنای با تکنولژی روز داشته باشند. این امر قبل وبعد از هر سفر توسط افراد متخصص و تکنسین های کاردان صورت میگیرد که شامل کنترل لاستیک ها، بازدید فنی و همچنین نظافت داخلی و بیرونی ماشین صورت میگیرد.

classic class

ناوگان کلاسیک انتخاب بسیار منطقی برای کسانی که دنبال قیمت های مناسب می باشند، ناوگان کلاسیک برای گروه ههای مختلف از 8 تا 52 نفر در دسترس می باشند، صرف نظر از ظرفیت ناوگانی که شما رزرو می نماید مطمئن باشید که سرویسهای بسیار تمیز می باشند، با انها شما می توانید سفری راحت و بدون نگرانی داشته باشید، شما می توانید مطمئن باشید که ناوگان کلاسیک در زمان که می خواهید شما را به مکان مورد نظرتان می رساند.

آموزش رانندگی driver training

رانندگان این شرکت آموزشهای منظم دوره ای جهت به روز رسانی مهارتها و قوانین رانندگی را پشت سر میگذرانند.

BUSINESS CLASS

گروه های دیپلماتی، تورهای خارجی، جشن ها، معمولاً سرویسهای business class  را ترجیح می دهند، ما خدمات با کیفیت را برای شما آماده نموده ایم در ناوگانی جوان با ظرفیت 3 تا 52 نفر. دیگر خدمات سرویسهای business class پذیرای با کیفیت، نمایش فیلم و پخش موسیقی می باشد ورانندگان و مهمانداران بسیار با تجربه که متخصص و آماده جهت کمک به شما می باشند در این ناوگان فعالیت می نمایند.


1- صندلی راحت

2- تهویه مطبوع

3- کمربند ایمینی

4- stereo/cd

ایمنی ناوگان

ایمنی و ناوگان
ایمنی و تکنولوژی روز از اصول سفر مدرن زمینی می باشد. استاندارهای فنی بالا و بازدیدهای منظم، ناوگان ما را ایمن تر از سایر دیگر حمل و نقل نموده است. راننده های کار آزموده، از طریق آزمایشهای تائید سلامت و امتحانهای تئوری و عملی رانندگی، انتخاب می شوند. همه اتوبوسهای ما مجوز سفر کودکان را هم دارا هستند و منطبق با کلیه قوانین حمل و نقل بین المللی مسافر می باشد.

سرویس کیفی

آنالیذ خرابی ها و اقدامات اصلاحی
استقرار شاخصهای کیفی
طبق قوانین ایران کلیه وسایل حمل و نقل عمومی هر 6 ماه بازدید فنی می شوند که این معاینات در مراکز تحت نظارت سازمان اتوبوس رانی و زیر نظر افراد مورد صلاحیت فنی بالا صورت میگیرد.

 

زیر مجموعه ها

زیر مجموعه ها

محسن کلانتری - 09111518823 مسئول خط عرب : 09117976856شماره دفتر:33407770-011 فکس:33245817-011 info@ partoseir.ir

در یک نگاه

شرکت پرتوسیر ایرانیان از اسفند ماه 1379 در ساری فعالیت خود را با حدود یکصد دستگاه اتوبوس آغاز نمود که به لطف خداوند با استقبال وصف ناپذیر هموطنان عزیز مواجه گردید. همین امر باعث گردید که شرکت پرتوسیر در نوسازی ناوگان حمل و نقل کشور پیشتاز باشد و هم اکنون با بیش از ششصد دستگاه از اتوبوسهای روز دنیا با سرویس دهی مناسب به اقصی نقاط کشور در خدمت هموطنان گرامی باشد.

ارتباط سریع